Slovensko & Česká republika
+421 908 162 070 info@happyskin.sk
Close

Vitajte v našom BIO e-shope!

V dnešnej dobe, keď fakt väčšina z nás dbá na to čo prijmeme do seba formou stravy, berieme vitamíny a výživové doplnky, cvičíme aby sme boli zdravší a fit, no neuvedomujeme si koľko chémie dostaneme do tela cez náš najväčší orgán, ktorým je pokožka!

Presne pre toto sme presvedčené o tom, že prírodné a BIO zložky kozmetiky HappySkin sú ďalším kľúčovým krokom k zdravému a dlhému životu, po ktorom prirodzene všetci túžime.

Nechceme tu vypisovať dlhosiahle litánie o tom ako sme vznikli a ako sme prišli na Slovensko, ale radi by sme Ti aspoň kúsok spomenuli napríklad našu zakladateľku a vývojárku, ktorá mala celý život problematickú pokožku (ekzém ani psoriáza jej neboli cudzie pojmy…), začala študovať…a študovať spolu so svojou maminou vyskúšali nespočetné množstvo kozmetiky, veľké zvučné značky, ktoré si osvojujú pojem „prírodné“, no skutočnosť bola niekde inde a takto vznikol  „doma v kuchyni“ HappySkin :). Dnes sa pýši vlastným laboratóriom a distribúciou do viacerých krajín.

Jednou z nich je Slovensko, a tu prichádzame do obrazu my dve, Helen a Nikol, a po podrobnom preštudovaní a návšteve spomínaného laboratória, sme sa rozhodli, že spravíme aj pokožku Slovenska šťastnou a prinesieme túto kozmetiku „domov“ 🙂 .

Snažíme sa robiť na všetkom tak, aby všetci čo nám prejavia dôveru, boli spokojní, preto veľmi radi a otvorene prijmeme akúkoľvek spätnú väzbu, pochvalu a podporu.

Vitaj v rodine HappySkin, sleduj nás na Instagrame happyskin.sk, na Facebooku Happy Skin SK, dávaj heštegy #happyskinsk #happyskinrodina, lajkuj, followuj, taguj a lub svoju pokožku a nás 🙂

Kto za tým všetkým stojí?

Viete čo vznikne spojením dvoch šialených kučeravých brunetiek?

Vždy niečo čo vás spraví šťastnými ☺

Poznáte to, keď stretnete človeka, potom sa aj dlho nevidíte ale proste viete, že to stretnutie malo svoj význam a proste všetko sa deje pre niečo?

Taký pocit som mala keď som viac ako pred 10timi rokmi stretla Helen! Klamala by som vám, keby som si vo svojich 17-18tich myslela, že raz budeme mať niečo vlastné a konečne pracovať na niečom čo nás baví bez toho aby sme niekde „ cvikali kartu“ a ono je to tu ☺ a niečo za čo hlavne môžeme dať ruku do ohňa, niečo pre ľudí, niečo za čo sa môžeme sebavedomo postaviť a stáť si za tým!

Zisti viac
sk_SKSlovak
sk_SKSlovak