Slovensko & Česká republika
+421 908 162 070 info@happyskin.sk
Close

Vitajte v našom BIO e-shope!

V dnešnej dobe, keď fakt väčšina z nás dbá na to čo prijmeme do seba formou stravy, berieme vitamíny a výživové doplnky, cvičíme aby sme boli zdravší a fit, no neuvedomujeme si koľko chémie dostaneme do tela cez náš najväčší orgán a tou je pokožka!

Presne pre toto sme presvedčené o tom, že prírodné a BIO zložky kozmetiky HappySkin sú ďalším kľúčovým krokom k zdravému a dlhému životu, po ktorom prirodzene všetci túžime.

Nechceme tu vypisovať dlhosiahle litánie o tom ako sme vznikli a ako sme prišli na Slovensko, ale radi by sme Ti aspoň kúsok spomenuli napríklad našu zakladateľku a vývojárku, ktorá mala celý život problematickú pokožku, začala študovať…a študovať spolu so svojou maminou vyskúšali nespočetné množstvo kozmetiky, veľké zvučné značky, ktoré si osvojujú pojem „prírodné“, no skutočnosť bola niekde inde a takto vznikol  „doma v kuchyni“ HappySkin :). Dnes sa pýši vlastným laboratóriom a distribúciou do viacerých krajín.

Jednou z nich je Slovensko, a tu prichádzame do obrazu my dve, Helen a Nikol, a po podrobnom preštudovaní a návšteve spomínaného laboratória, sme sa rozhodli, že spravíme aj pokožku Slovenska šťastnou a prinesieme túto kozmetiku „domov“ 🙂 .

Snažíme sa robiť na všetkom tak, aby všetci čo nám prejavia dôveru, boli spokojní, preto veľmi radi a otvorene prijmeme akúkoľvek spätnú väzbu, pochvalu a podporu.

Vitaj v rodine HappySkin, sleduj nás na Instagrame happyskin.sk, na Facebooku Happy Skin SK, dávaj heštegy #happyskinsk #happyskinrodina, lajkuj, followuj, taguj a lub svoju pokožku a nás 🙂

Kto za tým všetkým stojí?

Viete čo vznikne spojením dvoch šialených kučeravých brunetiek?

Vždy niečo čo vás spraví šťastnými ☺

Poznáte to, keď stretnete človeka, potom sa aj dlho nevidíte ale proste viete, že to stretnutie malo svoj význam a proste všetko sa deje pre niečo?

Taký pocit som mala keď som viac ako pred 10timi rokmi stretla Helen! Klamala by som vám, keby som si vo svojich 17-18tich myslela, že raz budeme mať niečo vlastné a konečne pracovať na niečom čo nás baví bez toho aby sme niekde „ cvikali kartu“ a ono je to tu ☺ a niečo za čo hlavne môžeme dať ruku do ohňa, niečo pre ľudí, niečo za čo sa môžeme sebavedomo postaviť a stáť si za tým!

Zisti viac
sk_SKSlovak
sk_SKSlovak