Sprchovacie gély

mydla

ULTRA VÝŽIVNÝ SPRCHOVÝ GEL

Marseillské tradičné mydlo

ULTRA VÝŽIVNÝ SPRCHOVÝ GEL

ČISTENIE PRE SUCHÚ A CITLIVÚ POKOŽKU

Supervýživné sprchové gély sú skvelé pre všetky typy pokožky. Zloženie bohaté na hydratačné a výživné látky aj pre extrémne citlivú a suchú pokožku. Obohatené o rastlinné oleje, dostupné v 6 krásnych vôňach ideálne pre telo, tvár, ale aj na vlasy.

SILA Z RASTLINNÝCH OLEJOV V SRDCI SUPER -VÝŽIVNÝCH SPRCHOVÝCH GÉLOV

Rastlinné oleje sú známe a uznávan pre výživu, ochranu a hydratáciu vašej pokožky. Chránia hydrolipidický film epidermis, ktorý tvorí prirodzenú ochrannú bariéru pokožky, často narušovanú dráždivými chemikáliami a prostredím.

Každý olej má svoj osobitý charakter, výhody a tajomstvá pre krásu. Majú vysoký obsah vitamínov, mastných kyselín, antibakteriálne vlastnosti, upokojujúci účinok, a vyživujú a chránia pokožku. Koncentrujú to najlepšie čo príroda ponúka vašej pokožke.

Naše skúsenosti v lekárskej kozmetológii nám umožňujú odporučiť oleje, ktoré obsahujú aktívne zložky, ktoré najlepšie vyhovujú špecifickým potrebám každého typu pokožky typu. Najvhodnejšie ingrediencie sú starostlivo vybrané a kombinované s rešpektom k dermatologickým požiadavkám najcitlivejšej pokožky.

ORGANICKÉ A EKOLOGICKÉ PRODUKTY S PRÍJEMNOU TEXTÚROU

Tento sprchový gel je vďaka svojmu zloženiu ideálny pre citlivú a jemnú pokožku. Má fyziologické pH, ktoré rešpektuje rovnováhu kožnej flóry a tým chrání pokožku. Hydratačné a výživné extrakty v jednotlivých verziách tohto sprchového gélu - olivový olej, monoi alebo sladký mandľový olej - plne rehydratujú pokožku.

6 VÔNÍ PRE ZMYSLOVÝ ZÁŽITOK

Každý BEAUTERRA ULTRA – výživný sprchový gél

JE OBOHATENÝ o prírodné aromatické extrakty, ktoré urobia zo sprchovania nezabudnuteľný ukľudňujúci a príjemný zážitok

Zanechá vašu pokožku do hĺbky hydratovanú a príjemne voňavú.

ULTRA BOHATÉ SPRCHOVÉ GÉLY OBOHATENÉ BIO OLIVOVÝM OLEJOM:

Štyri naše ultra hydratačné sprchové gély využívajú všetky výhody olivového oleja, známeho pre svoje kozmetické účinky. Jeho esenciálne mastné kyseliny majú výživné a hydratačné vlastnosti a pomáhajú bojovať proti starnutiu pokožky.

Tieto gély obsahujú vela antioxidantov, vrátane vitamínu E a olivového oleja čím chránia pokožku pred škodlivými vonkajšími vplyvmi a podporujú obnovu buniek.

ULTRA BOHATÝ SPRCHOVÝ GÉL OBOHATENÝ O OLEJ ZO SLADKÝCH MANDLÍ A ALOE VERA

Tento sprchový gél je vyvinutý pre najcitlivejšiu pleť , ktorá vyžaduje ultra čisté zloženie produktov. Vysoký obsah oleja zo sladkých mandlí bohatého na Omega 6 a 9 esenciálne mastné kyseliny a vitamín A výrazne zlepšuje elasticitu pokožky. Jeho koncentrované zloženie tiež urýchľuje regeneráciu buniek vďaka vitamínom B, D a E.

Aloe Vera, neuveriteľne silná rastlina plná vitamínov, minerálov a aminokyselín ukľudňuje a intenzívne hydratuje pokožku

Marseillské tradičné mydlo
mydlo

Ultra-bohatý Sprchový Gél

NA LIPIDY BOHATÝ ČISTIACI GÉL PRE JEMNÚ, SUCHÚ A CITLIVÚ POKOŽKU

 
  • Obohatený o organický olivový olej pre intenzívnu hydratáciu
  • Rešpektuje prirodzené pH pokožky a udržiava jej rovnováhu
  • Bez parabénov a často využívaných dráždivých látok vrátane fenoxyetanolu a methythiazolínanu
  • Zloženie 2v1 pre telo aj vlasy
badges

Ultra-bohatý Sprchový Gél


Sprchovacie gély

Affiliate program