Ultra výživný sprchový gél - Monoi - 100ml

Neohodnotené

Tento ultra výživný sprchový gél bez obsahu mydla je obohatený o regeneračné vlastnosti oleja monoi a vďaka svojmu fyziologickému pH sa dokonale hodí pre citlivú a jemnú pokožku. FYZIOLOGICKÉ pH – 0 % MYDLO.

€4,80 / ks
Dostupnosť: Skladom
Kód: 331015
Ultra výživný sprchový gél - Monoi - 100ml
Neohodnotené

Podrobný popis

Obohatený o organický olivový olej pre intenzívnu hydratáciu. Rešpektuje prirodzené pH pokožky a udržiava jej rovnováhu. Bez parabénov a často využívaných dráždivých látok. ULTRA VÝŽIVNÝ SPRCHOVÝ GEL

ČISTENIE PRE SUCHÚ A CITLIVÚ POKOŽKU

Supervýživné sprchové gély sú skvelé pre všetky typy pokožky. Zloženie bohaté na hydratačné a výživné látky aj pre extrémne citlivú a suchú pokožku. Obohatené o rastlinné oleje, dostupné v 6 krásnych vôňach ideálne pre telo, tvár, ale aj na vlasy.

SILA Z RASTLINNÝCH OLEJOV V SRDCI SUPER-VÝŽIVNÝCH SPRCHOVÝCH GÉLOV

Rastlinné oleje sú známe a uznávan pre výživu, ochranu a hydratáciu vašej pokožky. Chránia hydrolipidický film epidermis, ktorý tvorí prirodzenú ochrannú bariéru pokožky, často narušovanú dráždivými chemikáliami a prostredím.

Každý olej má svoj osobitý charakter, výhody a tajomstvá pre krásu. Majú vysoký obsah vitamínov, mastných kyselín, antibakteriálne vlastnosti, upokojujúci účinok, a vyživujú a chránia pokožku. Koncentrujú to najlepšie čo príroda ponúka vašej pokožke.

Naše skúsenosti v lekárskej kozmetológii nám umožňujú odporučiť oleje, ktoré obsahujú aktívne zložky, ktoré najlepšie vyhovujú špecifickým potrebám každého typu pokožky typu. Najvhodnejšie ingrediencie sú starostlivo vybrané a kombinované s rešpektom k dermatologickým požiadavkám najcitlivejšej pokožky.

Ultra výživné sprchové gély Beauterra

Fyziologické pH našich sprchových gélov je fyziologické medzi pH 5,5 a 6Tým, že naše sprchové gély zodpovedajú kyslosti vašej pokožky, rešpektujú rovnováhu vašej kožnej bariéry a vaša pokožka ich bude milovať.

Do našich ultra výživných BeauTerra sprchových gélov sme pridali látky, ktoré pomáhajú rozčesávať vlasy, preto sú pri vhodné na použitie 2v1 ako sprchový gél aj šampónPraktické nielen pri cestovaní.

Naše sprchové gély obsahujú výnimočné  rastlinné oleje v závislosti od vône: monoi olej, sladký mandľový olej alebo organický olivový olej. Prinesú vašej pokožke zvýšenú  hydratáciu a komfort.

Rada produktov BeauTerra ultra výživné sprchové gély rešpektuje vašu pokožku a planétu. Neobsahujú žiadne látky, ktoré by mohli poškodiť vašu pokožku.

Dodatočné parametre

Kategória: Sprchovacie gély a oleje
Hmotnosť: 0.23 kg
Template
 
 
 

Francúzsku značku BeauTerra si za 5 rokov jej existencie rýchlo obľúbili doslova milióny zákazníkov, nielen vo Francúzsku. Teraz si ju môžete vyskúšať aj vy. Od svojho založenia sa už stihla stať 3. najpredávanejšou lekárenskou značkou vo Francúzsku.

Čisté, prírodné a príjemne voňavé kozmetické produkty, ktoré krásne rozvoňajú vašu kúpeľňu a zamilujú si ich aj vaše deti.

 

PRODUKTOVÉ RADY

Marseillské mydlá /beauterra-clanky/marseillske-mydla/ https://beauterra.com/img/home/marseille.jpg
Aleppské mydlá /beauterra-clanky/aleppske-mydla/ https://beauterra.com/img/home/alep.jpg
Sprchovacie gély /beauterra-clanky/sprchovacie-gely/ https://beauterra.com/img/home/douche.jpg
Sprchovacie oleje /beauterra-clanky/sprchovacie-oleje/ https://beauterra.com/img/home/huiles.jpg
Organická línia produktov /beauterra-clanky/organicka-linia-produktov/ /user/documents/upload/mceclip0.png?1684324091
Šampóny a kondicionéry https://www.happyskin.sk/vlasy/
Gély pre intímnu hygienu /beauterra-clanky/gely-pre-intimnu-hygienu/
Certifikovaná Organická línia pre deti  /beauterra-clanky/certifikovana-organicka-linia-pre-deti/