Ultra výživný sprchový gél - Monoi - 1L

31001
Neohodnotené

Ultra výživný sprchový gél. Na lipidy bohatý čistiaci gél pre jemnú, suchú a citlivú pokožku. Zloženie 2v1 pre telo aj vlasy. Monoi.


  • (>5 ks) Skladom
€12,90 / ks
Kategória: Sprchové gély
Hmotnosť: 1.08 kg
 

Obohatený o organický olivový olej pre intenzívnu hydratáciu. Rešpektuje prirodzené pH pokožky a udržiava jej rovnováhu. Bez parabénov a často využívaných dráždivých látok. ULTRA VÝŽIVNÝ SPRCHOVÝ GEL

ČISTENIE PRE SUCHÚ A CITLIVÚ POKOŽKU

Supervýživné sprchové gély sú skvelé pre všetky typy pokožky. Zloženie bohaté na hydratačné a výživné látky aj pre extrémne citlivú a suchú pokožku. Obohatené o rastlinné oleje, dostupné v 6 krásnych vôňach ideálne pre telo, tvár, ale aj na vlasy.

SILA Z RASTLINNÝCH OLEJOV V SRDCI SUPER-VÝŽIVNÝCH SPRCHOVÝCH GÉLOV

Rastlinné oleje sú známe a uznávan pre výživu, ochranu a hydratáciu vašej pokožky. Chránia hydrolipidický film epidermis, ktorý tvorí prirodzenú ochrannú bariéru pokožky, často narušovanú dráždivými chemikáliami a prostredím.

Každý olej má svoj osobitý charakter, výhody a tajomstvá pre krásu. Majú vysoký obsah vitamínov, mastných kyselín, antibakteriálne vlastnosti, upokojujúci účinok, a vyživujú a chránia pokožku. Koncentrujú to najlepšie čo príroda ponúka vašej pokožke.

Naše skúsenosti v lekárskej kozmetológii nám umožňujú odporučiť oleje, ktoré obsahujú aktívne zložky, ktoré najlepšie vyhovujú špecifickým potrebám každého typu pokožky typu. Najvhodnejšie ingrediencie sú starostlivo vybrané a kombinované s rešpektom k dermatologickým požiadavkám najcitlivejšej pokožky.